Patarimai

Kalėdinių dovanų idėjos

Iki Kalėdų liko 24 dienos! 🎄Ar jau pasirūpinote dovanomis?🎁

Dalinuosi 🔝TOP 5 dovanų idėjomis vairuotojams:

🚗 Vairavimo pamoka autodrome, slidžioje trasoje. Tai turbūt geriausia dovana automobilio vairuotojui, nes pamokos metu bus ne tik smagu, bet ir naudinga. Vairuotojas įgaus žinių ir praktinių įgūdžių kaip suvaldyti automobilį slidžiame kelyje. Nors ne kartą išbandžiau, bet tikrai norėčiau dar kartą! Kaina apie 60 eur, reikia turėti savo automobilį. Autodromus rasite didžiuosiuose miestuose.

🚗 Nemėgstantiems plauti automobilio – dovanų kortelė į plovyklą. Arba dar geriau – automobilio plovimo abonementas. Tokį siūlo Švaros broliai. Kaina 20-32 eur.

🚗 Mėgstantiems skaityti- Metinė žurnalo prenumerata. Mano favoritai – Keturi ratai ir Auto Bild. Kaina 15-30 eur.

🚗 Dakaro mėgėjams: V. Valiukevičiaus knyga Dakaro kariai. Aprašyti įspūdžiai nukelia į dykumą ir leidžia mintimis atsidurti įvykių sūkuryje. Iki knygos svajojau sudalyvauti dakare, kai perskaičiau- jaučiuos lyg jau sudalyvavau. Kaina ~10 eur.

🚗 Pasivažinėjimas kartingu arba keturračiu. Kaina nuo 12 eur.

Griežtas NE 👇❌

Šių dalykų geriau nedovanoti, nebent TIKRAI žinote jog būtent tokios dovanos nori jūsų automobilistas:
👎 Autochemija. Turiu įvairiausios dovanotos chemijos tiek automobilio vidui tiek išorei, kas iš to jei naudoju tik langų plovimo skystį ir alyvą, visų kitų automobilio valymo ir priežiūros dalykų tiesiog negaliu pakęsti? Rinkitės autochemiją dovanų jei tikrai žinote kad jūsų automobilistas mėgsta “blizginti” savo automobilį.
👎Aksesuarų su automobilio markės logotipais (negalioja markių fanams). Dažniausiai tai būna pigūs ir nekokybiški raktų pakabukai, gertuvės ir pan. Kur juos dėti jei pakeiti automobilį?
👎Automobilių modeliukai. Ką su jais daryti jei nesi kolekcionierius?
👎Automobilio kvepaliukas. Čia kalbu apie tuos sintetinius su įvairiais nenatūraliais kvapais: jūros, tropikų ir pan. Tie kvapai gali ne tik nepatikti vairuotojui, bet ir jį pykinti (pvz. man taip yra). Sintetiniuose oro gaivikliuose gali būti ftalatų ir kitų nuodingų medžiagų galinčių sukelti įvairias ligas ir net vėžį, todėl geriau rinktis natūralius oro gaiviklius tiek namams tiek automobiliui.

Tai tiek rekomendacijų 🙂

O kokias dovanas planuojate dovanoti arba norėtumėte gauti jūs? 🙂

Solveiga